Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
  •                       

  •   

  • Taśmy papierowe SUPERECO !!!

     

  •    

  •              

Wszystko o woreczkach strunowych

Wszystko o woreczkach strunowych

Z pewnością każdy miał do czynienia z woreczkami strunowymi, które są wykonane z tworzyw sztucznych tj. polietylen o małej gęstości. Swoją nazwę zawdzięczają zamknięciu za pomocą struny. Struną określa się prosty zamek w postaci dwóch pasków odpowiednio uformowanego plastiku, dzięki czemu w wyniku ściśnięcia paski te się zazębiają. Prawidłowe wykonanie tej czynności daje gwarancje szczelnego zamknięcia woreczka. Woreczki strunowe mają kształt prostokąta i dostępne są w różnych rozmiarach.

Jakie jest zastosowanie woreczków strunowych?

Woreczki strunowe charakteryzują się wysoką szczelnością zamknięcia, a także trwałością. Dzięki temu znajdują one wiele zastosowań w domu, biurach oraz firmach o różnym typie działalności. Woreczek strunowy może z powodzeniem posłużyć do przechowania artykułów spożywczych, takich jak owoce, warzywa, ser, wędlina, gdyż doskonale zatrzymuje powietrze i wilgoć. Dzięki temu można mieć pewność, że znajdujące się w nim produkty nie wyschną, a także nie ulegną zwietrzeniu. W woreczkach strunowych można przechowywać również wiele drobiazgów m.in. śrubki, biżuterie, pendrive itp. Woreczki te dzięki swojej uniwersalności są wykorzystywane w wielu branżach m.in. handlu np. do dostarczania większych ilości drobnych elementów, przechowywania akcesoriów lub dokumentacji do danego sprzętu. W ofercie dostępne są woreczki strunowe mini, małe i duże. Jeżeli zastanawiasz się, ile waży woreczek strunowy, należy zaznaczyć, że jego waga uzależniona jest od rozmiarów i waha się od 60 gramów za komplet woreczków o rozmiarze 40x60 mm do 1910 gramów za opakowanie 100 sztuk woreczków o rozmiarze 450 x 500 mm.

Dlaczego warto wybrać woreczki strunowe?

Woreczki strunowe mają wiele zalet, dlatego są często wykorzystywane w gospodarstwach domowych, a także w handlu. Ich główną zaletą jest wysoka trwałość, gdyż są one odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, woreczki strunowe charakteryzują się niebywałą szczelnością, gdyż skutecznie zabezpieczają zawartość przed wodą, powietrzem i zanieczyszczeniami. Warto zaznaczyć, że woreczki nadają się do wielokrotnego użytku, gdyż można je przemywać wodą. Tak jak zostało wspomniane wcześniej, woreczki strunowe to produkty, które w większości przypadków wykonuje się z folii polietylenowej. Ich cechą charakterystyczną i niepodważalną zaletą jest możliwość wielokrotnego otwierania i zamykania, za sprawą zastosowanego zamknięcia w postaci strun lub plastikowego zamka. Torebki strunowe, dostępne są w różnych rozmiarach. W zależności od potrzeb można kupić woreczki strunowe idealne na biżuterię lub inne drobiazgi, lub duże worki, w których zmieszczą się złożone spodnie. Produkty te dostępne są w kompletach po 100 sztuk. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie kupić woreczki strunowe, to zapoznaj się z naszą bogatą ofertą w sklepie online.

Doskonałe zabezpieczenie dzięki woreczkom strunowym

Woreczki strunowe to świetna ochrona wielu produktów przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, czy zabrudzenia. Woreczki charakteryzują się niezwykle szczelnym zamknięciem, co chroni zawartość przed wypadnięciem. Dzięki swojej uniwersalności i wytrzymałości jest to produkt znajdujący zastosowanie w domu, biurze, a także firmach prowadzących różne typu działalności. Swoją popularność zawdzięczają bardzo dobrym właściwościom. Do produkcji woreczków strunowych wykorzystuje się na najnowszą technologię, dzięki czemu są to produkty wysokiej jakości. Cechą charakterystyczną tego produktu jest wspomniana wcześniej wytrzymałość i funkcjonalność, dzięki czemu cieszą się one dużą popularnością. Folia polietylenowa, z której wykonane są woreczki strunowe, sprawia, że są odporne na uszkodzenia i wytrzymałe nawet w trudnych warunkach. Folia polietylenowa jest odporna na szkodliwe działanie soli, zasad, a także kwasów. Dodatkowo niestraszne są jej warunki atmosferyczne. Warto zaznaczyć, że folia polietylenowa, z której wykonuje się woreczki strunowe, jest niezwykle giętka oraz odporna na rozerwanie i przebicie. Dzięki swojej giętkości folia nie ulega pęknięciu nawet w wyniku mocniejszego nacisku. Warto zaznaczyć, że folia polietylenowa wykorzystywana do produkcji woreczków strunowych jest bezsmakowa, bezwonna, a także nie zawiera substancji toksycznych i szkodliwych.

Zalety woreczków strunowych

Pierwszą najważniejszą zaletą jest wspomniana wcześniej trwałość i niezawodność w wyniku zastosowania wysokiej jakości materiału do ich produkcji. Dodatkowo ich zamknięcie jest szczelne, co pozwala na przechowywanie w nich produktów oleistych bez obaw, że wydobędą się na zewnątrz. Szczelne zamknięte to także gwarancja, że do ich wnętrza nie przedostanie się nic z zewnątrz. Zamki stosowane w woreczkach są niezwykle solidne i szczelne, dlatego można przechowywać w nich produkty półpłynne.

Do zakupu zachęca także szeroka oferta pojemności woreczków. Występują one w najmniejszych rozmiarach, takich jak 40 x 60 mm, aż po naprawdę duże - 450 × 500 mm. Dzięki takiej szerokiej ofercie rozmiarów można kupić woreczki do przechowywania różnorodnych produktów. Jest to produkt niezwykle uniwersalny i wykorzystywany w gospodarstwach domowych, biurach, magazynach, sklepach internetowych oraz w innych branżach. Dodatkową zaletą woreczków strunowych jest ich łatwa dostępność oraz atrakcyjna cena, która wynika z zastosowania nowoczesnych technologii przyspieszających proces produkcji oraz zmniejszający koszty ich produkcji.

Firma „MEGAN” działa na rynku opakowań foliowych od 2005r. Jej siedziba mieści się w Lesznie w województwie wielkopolskim, swoją działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Działalność firmy obejmuje dystrybucję folii stretch ręcznej, maszynowej, JUMBO, taśm pakowych, taśm spinających PP, a także opakowań foliowych takich jak worki strunowe, worki i reklamówki z folii HDPE i LDPE. Oferowane przez nas wyroby posiadają wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny.

Zapewniamy profesjonalną obsługę klientów. Zamówienia są przyjmowane telefonicznie lub e-mailem. Dostawa towaru odbywa się za pomocą własnych środków transportu lub poprzez firmy spedycyjne, co pozwala szybko i sprawnie dostarczyć towar do klientów. Naszymi odbiorcami są fabryki, hurtownie, sklepy, piekarnie, stolarnie oraz firmy gastronomiczne. Strategią firmy „MEGAN” jest poszerzanie oferty handlowej oraz podnoszenie komfortu dokonywania zakupów. Staramy się dbać o stałych klientów i zdobywać coraz szersze grono nowych odbiorców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl