Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
  • Taśmy papierowe SUPERECO !!!

     

  •                       

  •              

  •   

  •    

Czarna folia stretch - gdzie można ją kupić?

Czarna folia stretch - gdzie można ją kupić?

Folia stretch dla wielu osób jest produktem niezastąpionym, zarówno w gospodarstwie domowym, transporcie, handlu, jak i w magazynach. Dzięki niej zabezpieczanie różnorodnych paczek i przedmiotów jest niezwykle szybkie i proste. Folia stretch jest nawinięta na tekturową rolkę, która ułatwia jej użytkowanie. Owinięcie nią towarów zapewnia doskonałą ochronę przed uszkodzeniem. Folia pomaga ściśle połączyć ze sobą kilka paczek lub przedmiotów. Jej zaletą są właściwości termoizolacyjne, a także elastyczność, która sprawia, że jest to produkt niezwykle uniwersalny. Dzięki temu przy jej pomocy można spakować niemal każdy rodzaj przesyłki niezależnie od jego rozmiaru i kształtu.

Czym jest folia stretch?

Folią stretch nazwano wielowarstwową, rozciągliwą folię polietylenową, którą wykorzystuje się w gospodarstwach domowych, handlu, przemyśle, a także transporcie i logistyce. Dzięki niej można zapewnić przewozowym towarom odpowiednią stabilność, a także zabezpieczyć przed kurzem, zanieczyszczeniami, a także niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych. Folia stretch w kolorze czarnym to świetny sposób do ukrycia zawartości przesyłki podczas jej transportu. Folia stretch to materiał, który praktycznie w 100 % jest produkowany z surowca określanego jako liniowy polietylen o niskiej gęstości, czyli LDPE. To właśnie dzięki niemu folia stretch zawdzięcza elastyczność, włoskowatość, a także termoplastyczność. W większości folia ta jest produkowana z tworzyw sztucznych tj. fluoropolimery, polietylen, polipropylen oraz kopolimer.

Folia stretch - gdzie kupić?

Folia stretch to wielowarstwowa, rozciągliwa folia polietylenowa, której głównym przeznaczeniem jest zabezpieczenie i ochrona różnorodnych produktów podczas transportu i magazynowania. Jest to produkt otrzymywany za pomocą wylewu szczelinowego, a jakość folii zależy głównie od wykorzystanych do jej produkcji surowców, a także technologii. W związku z tym, jeżeli poszukujesz produktu wysokiej jakości, który będzie wyróżniał się dobrymi parametrami użytkowymi, należy poszukać ofert od sprawdzonych producentów. Tylko taka folia stretch będzie charakteryzować się odpowiednią lepkości i rozciągliwością. Kupno produktu gorszej jakości spowoduje, że będzie on wyglądał jak stretch, jednak nie będzie miał takich właściwości. W wyniku tego nie będzie on nadawał się do takich samych czynności jak rozciągliwa folia polietylenowa. Zastanawiasz się, gdzie kupić czarną folię stretch? Zarówno folia stretch, jak i inne produkty przeznaczone do pakowania paczek lub przechowywania można kupić w sklepach stacjonarnych, a także internetowych, to jest dużą wygodą, gdyż przesyłka może trafić prosto do domu lub do firmy. Folia stretch czarna dostępna w sklepie online to produkt wysokiej jakości, którego cena jest atrakcyjna. Kupując przez internet, np. w sklepie folie-stretch24.pl, nie musisz nawet wychodzić z domu. Folia stretch maszynowa czarna jest produktem, który jest niemal niezbędny w wielu branżach np. handlowej, budowlanej, a także w gospodarstwach domowych, dlatego jest to produkt ogólnodostępny, który możesz kupić nawet w sklepach, w których znajduje się asortyment budowlany. Czarna folia stretch to produkt, który występuje w różnych wymiarach, co jest niezwykle ważne dla firm zajmujących się transportem lub wysyłką towarów, gdyż mogą potrzebować konkretnej rolki folii, która może nie być dostępna stacjonarnie. W sklepach internetowych z pewnością znajduje się szersza oferta wymiarów w folii stretch w kolorze czarnym.

Dlaczego warto kupić czarną folię stretch?

Czarna folia stretch dostępna w sklepie online w wielu wymiarach to produkt zapewniający przedmiotom o różnym kształcie stabilność podczas magazynowania, a także transportu. Dzięki niej minimalizuje się ryzyko ewentualnego przemieszczenia się produktów znajdujących się na palecie. Jest to rozwiązanie, które pozwala zapobiec uszkodzeniem produktu, jego rozsypaniu lub ześlizgnięciu się z palety w trakcie rozładunku lub podczas transportu. Folia stretch w kolorze czarnym to bezpieczeństwo paczek niezależnie od panujących warunków pogodowych. Folia to świetne zabezpieczenie przed kurzem, a także brudem, co jest niezwykle ważne w magazynowaniu palet z różnymi produktami. Warto zaznaczyć, że czarna folia stretch wykazuje właściwości termoizolacyjne, co pozwala na dłuższe przechowywanie produktów nawet w sytuacji, gdy zachodzą gwałtowne zmiany temperatur. Dzięki temu produkty nie stracą na jakości. W przypadku folii stretch bez znaczenia są również gabaryty paczek, gdyż jest to produkt, który przeznaczony jest do owijania towarów o każdej wielkości nawet przesyłek wielkogabarytowych. W związku z tym cieszy się on dużą popularnością w firmach kurierskich oraz zajmujących się przeprowadzkami. Należy zaznaczyć, że czarna folia stretch wykazuje właściwości klejące, co dodatkowo stabilizuje ładunek.

Firma „MEGAN” działa na rynku opakowań foliowych od 2005r. Jej siedziba mieści się w Lesznie w województwie wielkopolskim, swoją działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Działalność firmy obejmuje dystrybucję folii stretch ręcznej, maszynowej, JUMBO, taśm pakowych, taśm spinających PP, a także opakowań foliowych takich jak worki strunowe, worki i reklamówki z folii HDPE i LDPE. Oferowane przez nas wyroby posiadają wysoką jakość oraz atrakcyjne ceny.

Zapewniamy profesjonalną obsługę klientów. Zamówienia są przyjmowane telefonicznie lub e-mailem. Dostawa towaru odbywa się za pomocą własnych środków transportu lub poprzez firmy spedycyjne, co pozwala szybko i sprawnie dostarczyć towar do klientów. Naszymi odbiorcami są fabryki, hurtownie, sklepy, piekarnie, stolarnie oraz firmy gastronomiczne. Strategią firmy „MEGAN” jest poszerzanie oferty handlowej oraz podnoszenie komfortu dokonywania zakupów. Staramy się dbać o stałych klientów i zdobywać coraz szersze grono nowych odbiorców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl